Dekanský maškarný ples

Nedeľňajšie odpoludnie 4. februára patrilo viac ako 100 deťom, ktoré sa radovali z masiek na spoločnom stretnutí v školskej jedálni. Zorganizovala ho farská charita bl. sestry Zdenky. Plesu sa zúčastnili okrem žiakov školy aj deti z mesta a okolia. Do tanca hrala hudobná kapela Dukát pod vedením Mgr. Juraja Tomanova. O pestrý program sa postarali mládežníci - animátori. Ani jedna maska nezostala bez povšimnutia. Všetci boli odmenení. O občerstvenie sa postarali ženy zo spoločenstva Modliacich matiek.

Posledná aktualizácia: 15. 02. 2007