7. Rodičovský ples

V sobotu večer 3. februára sa konal už 7. ples rodičov a priateľov školy v priestoroch školskej jedálne. Ples má už svoju tradíciu a teší sa i záujmu zo strany rodičov, ale i ostatnej verejnosti. Pravidelne sa ho zúčastňujú i pozvaní hostia. Tento ples spolu s riaditeľom školy PaedDr. Petrom Jamrichom otvoril príhovorom i primátor mesta Topoľčany Ing. Peter Baláž. Prvé tanečné kolo patrilo našim deviatakom - absolventom kurzu spoločenského tanca, ktorí ukážkami tancov navodili tú správnu plesovú atmosféru. Produkciu tanečných melódií a spev zabezpečoval náš pán učiteľ Mgr. Tomanov, spolu so speváčkou Tatianou Gašparíkovou - bývalou žiačkou školy. Obľúbená je i tradičná tombola s atraktívnymi a hodnotnými cenami. Vďaka za ceny patrí našim sponzorom. Tešíme sa o rok na ďalší ples.

Posledná aktualizácia: 15. 02. 2007