Základná škola sv. Don Bosca Topoľčany

Naša škola

Vitajte na stránke ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch. Základným poslaním našej školy je vychovávať a vzdelávať mladú generáciu v duchu kresťanských princípov. Toto neľahké poslanie uskutočňujeme na všetkých vyučovacích hodinách. O našej kvalitnej práci hovoria výsledky v rozličných meraniach i v súťažiach. V uplynulom školskom roku sme v Monitore 9 i v PISE výrazne prekročili celoslovenský priemer. V Monitore 9 sme obsadili medzi mestskými školami 2. miesto. Vo vedomostných súťažiach sme získali 2. miesto v okrese Topoľčany a 6. miesto v rámci Nitrianskeho kraja.

Čo je nového

Hlavné termíny

• Hore • Aktuality • Vedenie školy • Učitelia • Žiaci školy • História školy • Práca so žiakmi • Don Bosco • Odkazy žiakov • Fotogaléria • Archív • Kontakty •

Posledná aktualizácia: 31. 08. 2007